Beograd među deset najboljih evropskih gradova za Erazmus iskustvo

Sa velikim uzbuđenjem objavljujemo da je Beograd proglašen jednim od deset gradova u Evropi za najbolji Erazmus doživljaj! Kao najveći Univerzitet u zemlji, ponosni smo što smo doprineli ovom priznanju, a koje ističe kvalitet ali i osobenost našeg grada koje privlače strane studente.
Beograd je prepoznat po visokokvalitetnom obrazovanju, sa univerzitetima koji nude izvrsne akademske programe I pružaju sveobuhvatnu podršku za Erazmus studente. Karakteričnost studentskog života u Beogradu se ogleda u brojnim društvenim aktivnostima koje su podlo tle za sticanje prijateljstva za čitav život ali i nezaboravnih uspomena.
Strane studente posebno privlači bogata kulturna baština našeg grada. Za njih je Beograd riznica kulturnih, istorijskih i rekreativnih atrakcija ali Beograd se može pohvaliti i izdašnom umetničkom i dinamičnom underground scenom, nudeći studentima raznovrsno i uzbudljivo kulturno iskustvo.
Studenti su u Beogradu u mogućnosti da u celosti uživaju u bezbednom i gostoljubivom gradu koji će raširenih ruku dočekati svakog stranog studenta.
Služba za međunarodnu saradnju Univerziteta u Beogradu je upravo posvećena da pruži sveobuhvatnu pomoć stranim studentima. Od kurseve jezika do pomoći pri pronalaženju smeštaja, trudeći se da se svaki student oseća kao kod kuće i da ima podršku tokom celog svog boravka.
Pridružite nam se u proslavi ovog uspeha i otkrijte zašto je Beograd vrhunski izbor za Erazmus studente!

Pošaljite nam poruku

Sastav